Open Procurement Albania

Loti 1 - Blerje Reagente pėr Aparat Abacus 3CT Diatron, SAT 450I-Chroma Reader dhe Maglum 800

Autoritet Prokurues Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė
Institucion Kontraktues Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje Blerje Kite Reagente dhe Materiale konsumi pėr Laboratorė ndarė nė dy Lote. Loti 1 - Blerje Reagente pėr Aparat Abacus 3CT Diatron, SAT 450I-Chroma Reader dhe Maglum 800
Nr. Reference REF-45758-02-08-2018
Vlera / Fondi Limit 9 990 900,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 09-02-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 05-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 05-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Genius SHPK
EUROGJICI SHPK
ATOMMED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Genius SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 9 961 800,00
  Data e shpalljes sė fituesit 23-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 11 954 160,00
  Data e lidhjes sė kontratės 27-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1.EUROGJICI SHPK
  nuk ka paraqitur Dokumentat e kerkuara ne DST dhe as Oferte.
  2. ATOMMED
  Ka gabim aritmetik ne shumatoret me tvsh dhe pa tvsh
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.12 - Dt.26-03-2018
  Lidhja e Kontratės NR.13 - DT.03-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.