Open Procurement Albania

Loti 29 Valsartan

Autoritet Prokurues Ministria e Shëndetësisë
Institucion Kontraktues Ministria e Shëndetësisë
Objekti i Tenderit B12 - Blerje barna Antineoplastike dhe immunomodulatore, Gjaku dhe organet formuese te gjakut, Sistemi kardiovaskular dhe Sistemi muskolo-skeletik, ndarë në 46 Lote - Marrëveshje Kuadër. Loti 29 Valsartan.
Oferta fituese eshte 3.98 leke pa TVSH, per nje njesi.
Nr. Reference REF-45890-02-09-2018
Vlera / Fondi Limit 64 002,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 12-02-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 07-03-2018
Data e mbajtjes se tenderit 07-03-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Aldosch Farma SHPK
Trimed SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per TRIMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Ministria e Shëndetësisë REF-45890-02-09-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.