Open Procurement Albania

Blerje shtypshkrime

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje shtypshkrime - financuar nga Të ardhurat dytësore
Nr. Reference REF-47660-02-14-2018
Vlera / Fondi Limit 833 333,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 15-02-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 26-02-2018
Data e mbajtjes se tenderit 26-02-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues Rama Graf SHPK
Kristalina KH SHPK
Paera SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Rama Graf SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 734 349,00
  Data e shpalljes se fituesit 23-03-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 881 218,80
  Data e lidhjes se kontrates 26-03-2018
  Kohezgjatja e kontrates 15-12-2018
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  a.Eshte skualifikuar oferta e operatorit ekonomik Kristalina KH SHPK per mungese dokumentacioni duke mos plotesuar Kriteret e Vecanta te Kualifikimit te kerkuara ne DST.
  b. Eshte skualifikuar oferta e operatorit ekonomik “Paera” SHPK, per mungese dokumentacioni duke mos plotesuar Kriteret e Vecanta te Kualifikimit te kerkuara ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates NR.13 - DT.03-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.