Open Procurement Albania

Loti 29 Methyldopa

Autoritet Prokurues Ministria e Shëndetësisë
Institucion Kontraktues Ministria e Shëndetësisë
Objekti i Tenderit Loti 29 Methyldopa
Nr. Reference REF-48864-02-17-2018
Vlera / Fondi Limit 6 175,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 19-02-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-03-2018
Data e mbajtjes se tenderit 14-03-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues Aldosch Farma SHPK
Trimed SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 6 175,00
  Data e shpalljes se fituesit 13-04-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 6 175,00
  Data e lidhjes se kontrates 24-05-2018
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.22 - Dt.04-06-2018

  Loti 29 Methyldopa

  Autoritet Prokurues Ministria e Shëndetësisë
  Institucion Kontraktues Ministria e Shëndetësisë
  Objekti i Tenderit Loti 29 Methyldopa
  Nr. Reference REF-48864-02-17-2018
  Vlera / Fondi Limit 501 138,00
  Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Marrëveshje Kuadër)
  Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
  Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
  Data e Njoftimit te Tenderit 19-02-2018
  Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 14-03-2018
  Data e mbajtjes se tenderit 14-03-2018
  Nr. i Operatoreve Konkurues 2
  Operatore Konkurues Aldosch Farma SHPK
  Trimed SHPK
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 389 317,50
  Data e shpalljes se fituesit 13-04-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 12 muaj
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura ne baze te Marreveshjes Kuader Ministria e Shëndetësisë REF-48864-02-17-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.