Open Procurement Albania

Furnizim me artikuj ushqimore pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec, Marrėveshje kuadėr me afat 12 muaj

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Objekti i Tenderit Furnizim me artikuj ushqimore pėr Drejtorinė e Shėrbimit Spitalor Pogradec, Marrėveshje kuadėr me afat 12 muaj - financuar nga Buxheti i shtetit
Nr. Reference REF-53784-03-06-2018
Vlera / Fondi Limit 3 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 19-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 5
Operatorė Konkurues Sinani Trading SHPK ( ish M B KURTI SHPK )
NELSA SHPK
ELIPS 94 SHPK
FRIGO-FOOD 93 SHPK
ERDIS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Sinani Trading  SHPK ( ish M B KURTI shpk)
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 880 525,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 456 630,00
  Data e lidhjes sė kontratės 05-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar operatori e konomik FRIGO-FOOD 93 SHPK sepse nuk ploteson kriteret e pergjithshme dhe te vecanta te kualifikimit te vendosura ne Dokumnetat Standarte te Tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec REF-53784-03-06-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės NR.15- DT.16-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.