Open Procurement Albania

Blerje medikamente pėr nevojat spitalore nė S. U. “Shefqet Ndroqi”, ndarė me 123 Lote - Loti 26

Autoritet Prokurues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar "Shefqet Ndroqi" Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje medikamente pėr nevojat spitalore nė S. U. “Shefqet Ndroqi”, ndarė me 123 Lote - Loti 26
Nr. Reference REF-44025-02-05-2018
Vlera / Fondi Limit 70 049,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 14-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues CFO PHARMA - PHARMA PLUS
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CFO PHARMA 
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 70 020,00
  Data e shpalljes sė fituesit 14-02-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 70 020,00
  Data e lidhjes sė kontratės 15-02-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. U s'kualifikua Pharma Plus sh.p.k. - pasi kishte mungesė nė dokumentacionin e kėrkuar
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.10 - Dt.12-03-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.