Open Procurement Albania

Blerje medikamente ndarë në Lote - Loti 99 Dexamethasone + Neomycin sulphate + Polymyxin B

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje medikamente ndarë në Lote - Loti 99 Dexamethasone + Neomycin sulphate + Polymyxin B
Nr. Reference REF- 47154-02-12-2018
Vlera / Fondi Limit 832,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit te Tenderit 12-02-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 12-02-2018
Data e mbajtjes se tenderit 12-02-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Leke pa TVSH
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet për arsye se nuk është paraqitur asnjë ofertë brenda afateve kohore
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates
  Anulimi i Tenderit Nr.07 - Dt.19-02-2018

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.