Open Procurement Albania

Kite dhe Reagentė pėr Laboratorėt e Shėndetit Publik

Autoritet Prokurues Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės
Institucion Kontraktues Drejtoria Rajonale e Kujdesit Shėndetėsor Durrės
Objekti i Tenderit Kite dhe Reagentė pėr Laboratorėt e Shėndetit Publik - financuar nga Buxheti i Shtetit
Nr. Reference REF-56461-03-16-2018
Vlera / Fondi Limit 3 108 292,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-03-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 29-03-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues BIOMEDICA ALBANIA DISTRIBUTION
KRIJON SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BIOMEDICA ALBANIA DISTRIBUTION
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 949 700,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 539 640,00
  Data e lidhjes sė kontratės 11-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka ankesa.
  Eshte skualifikuar ofertuesi KRIJON SHPK sepse nuk ka paraqitur oferte ekonomike dhe nuk ka paraqitur kriteret e pergjithshme dhe te veēanta te kerkuara ne DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.