Open Procurement Albania

Blerje Kite Reagent

Autoritet Prokurues Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė
Institucion Kontraktues Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje Kite Reagent
Nr. Reference REF-64514-04-23-2018
Vlera / Fondi Limit 9 555 333,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Rishpallje me Njoftim Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-05-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 17-05-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Euromed SHPK
Bylis Pharma SHPK
Krijon SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 9 077 100,00
  Data e shpalljes sė fituesit 05-06-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane skualifikuar:
  1. Bylis Pharma
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  2. Krijon SHPK
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės

  Blerje Kite dhe Reagent

  Autoritet Prokurues Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė
  Institucion Kontraktues Autoriteti Shėndetėsor Rajonal Tiranė
  Objekti i Tenderit Blerje Kite dhe Reagent - financuar nga Buxheti i Shtetit
  Nr. Reference REF-57313-03-20-2018
  Vlera / Fondi Limit 9 555 333,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 21-03-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-04-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 13-04-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 3 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Asnjė nga ofertat e paraqitura nuk pėrputhet me kriteret e pėrcaktuara nė dokumentet e tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit NR.16 - DT.23-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.