Open Procurement Albania

Blerje kite reagent dhe materiale laboratorike

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Berat
Objekti i Tenderit Blerje kite reagent dhe materiale laboratorike
Nr. Reference REF-58007-03-23-2018
Vlera / Fondi Limit 4 417 400,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Kërkesë për Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit 26-03-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 05-04-2018
Data e mbajtjes se tenderit 05-04-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 2
Operatore Konkurues EUROMED SHPK
KRIJON SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 4 391 700,00
  Data e shpalljes se fituesit 20-04-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 5 270 040,00
  Data e lidhjes se kontrates 26-04-2018
  Kohezgjatja e kontrates 31-12-2018
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar operatori ekonomik KRIJON SHPK per mungese dokumentacioni.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROMED SHPK viti 2012-2013
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROMED SHPK viti 2014
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROMED SHPK viti 2015-2018
  Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per EUROMED SHPK viti 2019-2020
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.18 - Dt.07-05-2018

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.