Open Procurement Albania

Loti 2- blerje kite-reagente per laboratorin e anatomo-patologjise

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
Objekti i Tenderit Loti 2- blerje kite-reagente per laboratorin e anatomo-patologjise
Nr. Reference REF-58454-03-26-2018
Vlera / Fondi Limit 596 600,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 19-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 19-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues EUROMED SHPK
KRIJON SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 456 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 547 800,00
  Data e lidhjes sė kontratės 23-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar operatori ekonomik KRIJON SHPK per arsye se ka paraqitur nje oferte me e larte se operatori tjeter pjesemarres ne prokurim.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.28-05-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.