Open Procurement Albania

Blerje materiale dhe kite pėr kėrkim dhe diagnostikim pėr laboratorin e Virologjisė, mikrobiologjisė, parazitologjisė etj.

Autoritet Prokurues Instituti i Shėndetit Publik Tiranė
Institucion Kontraktues Instituti i Shėndetit Publik Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje materiale dhe kite pėr kėrkim dhe diagnostikim pėr laboratorin e Virologjisė, mikrobiologjisė, parazitologjisė etj.
Nr. Reference REF-58958-03-27-2018
Vlera / Fondi Limit 2 799 808,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-03-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 10-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 1
Operatorė Konkurues BIOMEDICA ALBANIA DISTRIBUTION
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L52020002V
 • BIOMEDICA ALBANIA DISTRIBUTION
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 796 900,00
  Data e shpalljes sė fituesit 07-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 356 280,00
  Data e lidhjes sė kontratės 14-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 5 muaj duke filluar nga neshkrimi i kontratės por jo me vonė se 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.21 - Dt.28-05-2018