Open Procurement Albania

Furnizim me artikuj ushqimore per Drejtorine e sherbimit Spitalor Kurbin -Mareveshje kuader- me nje operator ekonomik, ku te gjitha kushtet jane percaktuar

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin
Objekti i Tenderit Furnizim me artikuj ushqimore per Drejtorine e sherbimit Spitalor Kurbin -Mareveshje kuader- me nje operator ekonomik, ku te gjitha kushtet jane percaktuar
Nr. Reference REF-60123-03-30-2018
Vlera / Fondi Limit 1 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 13-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues EGLENTI SHPK
SINANI TRADING SHPK
LEKA -2007 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Eglenti SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 956 300,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-06-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 147 560,00
  Data e lidhjes sė kontratės 05-06-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Drejtoria e Shėndetit Publik Kurbin REF-60123-03-30-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.23 - Dt.11-06-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.24 - Dt.18-06-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.