Open Procurement Albania

Moxifloxacine 400 mg /250 ml Flakon/ Ampule

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Loti 26 Anti-infektive te pergjithshem Moxifloxacine 400 mg /250 ml Flakon/ Ampule
Nr. Reference REF-50720-02-22-2018
Vlera / Fondi Limit 200 441,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues TRIMED SHPK
REJSI FARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 198 900,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 198 900,00
  Data e lidhjes sė kontratės 23-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 10-04-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Eshte skualifikuar ofertuesi “REJSI FARMA” shpk sepse Oferta e paraqitur prej tij eshte me e larte se fondi limit i parashikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.12 - Dt.26-03-2018
  Lidhja e Kontratės NR.13 - DT.03-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.