Open Procurement Albania

Cefotaxime 1 gram Flakon/ Ampule

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Loti 3 Anti-infektivetėpėrgjithshėm Cefotaxime 1 gram Flakon/ Ampule
Nr. Reference REF-54152-03-07-2018
Vlera / Fondi Limit 150 265,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues MEGAPHARMA SHPK
FLORFARMA SH.P.K
CFO FARMA SH.P.K
Medicamenta SH.P.K
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEGAPHARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 98 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 98 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 27-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 15-04-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa. Eshte skualifikuar operatori ekonomik Medicamenta SH.P.K pasi mungon deklarata e bankes.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.12 - Dt.26-03-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.14 - Dt.10-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.