Open Procurement Albania

QENDER KOMUNITARE E SHTEPI E MBROJTUR PER PERSONA ME AFTESI TE KUFIZUAR

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėndetit Publik Kavajė
Objekti i Tenderit QENDER KOMUNITARE E SHTEPI E MBROJTUR PER PERSONA ME AFTESI TE KUFIZUAR
Nr. Reference REF-60794-04-04-2018
Vlera / Fondi Limit 4 615 609,00
Lloji i Kontratės Publike Punė Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 05-04-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 16-04-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 16-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 7
Operatorė Konkurues ERGES MAT SHPK
SPEKTRI SHPK
COLOMBO SHPK
ALESJO SHPK
SARK SHPK
SHOQERIA AVDULI SHPK
LIQENI VII SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • ERGES MAT SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 073 012,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-05-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 606 014,00
  Data e lidhjes sė kontratės 09-05-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 60 ditė.
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.21 - Dt.28-05-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.23 - Dt.11-06-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.