Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje civile tė godinės dhe ambjenteve tė ISHSH

Autoritet Prokurues Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror
Institucion Kontraktues Inspektoriati Shtetėror Shėndetėsor Qendror
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje civile tė godinės dhe ambjenteve tė ISHSH
Nr. Reference REF-53464-03-02-2018
Vlera / Fondi Limit 487 421,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Dea Security SHPK
NAZERI 2000
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Dea Security SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 487 326,56
  Data e shpalljes sė fituesit 06-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 584 791,87
  Data e lidhjes sė kontratės 07-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.10 - Dt. 12-03-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.14 - Dt.10-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.