Open Procurement Albania

Blerje medikamente mjekėsore - B1- Loti 20 - Sodium Chloride, 0-9% - 250 ml, Flakon

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Blerje medikamente mjekėsore - B1- Loti 20 - Sodium Chloride, 0-9% - 250 ml, Flakon
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 170 976,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 29-02-2016
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-03-2016
Data e mbajtjes sė tenderit 07-03-2016
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ALDOSCH FARMA SHPK - EDNA-FARMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EDNA - FARMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 164 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 15-03-2016
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 196 800,00
  Data e lidhjes sė kontratės 30-03-2016
  Kohėzgjatja e kontratės 15-04-2016
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit Nr.8 - Dt.29-02-2016
  Shpallja e Fituesit Nr.12 - Dt.29-03-2016
  Lidhja e Kontratės Nr.13 - Dt.04-04-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.