Open Procurement Albania

Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike tė objekteve dhe godinave tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Kukės

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Objekti i Tenderit Shėrbimi i Ruajtjes dhe Sigurisė Fizike tė objekteve dhe godinave tė Drejtorisė sė Shėrbimit Spitalor Kukės
Nr. Reference REF-62508-04-13-2018
Vlera / Fondi Limit 1 266 044,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit 16-04-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues EUROGJICI SECURITY SHPK
Toni – Security SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROGJICI SECURITY SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 266 026,40
  Data e shpalljes sė fituesit 17-04-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 519 231,68
  Data e lidhjes sė kontratės 18-04-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa .
  Eshte skualifikuar operatori ekonomik Toni – Security shpk sepse nuk ka paraqitur aktin e miratimin te qendres se kontrollit, miratuar nga Policia e Shtetit ne qarkun Kukes ku ushtron aktivitetin SHPSF si dhe dokumentin e performances mbi menyren e ushtrimit te aktivitetit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės NR.16 - DT.23-04-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.