Open Procurement Albania

Loti 81 Sistemi muskolo-skeletik Diclofenac 75 mg/3ml Flakon/Ampule

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shërbimit Spitalor Korçë
Objekti i Tenderit Loti 81 Sistemi muskolo-skeletik Diclofenac 75 mg/3ml Flakon/Ampule
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 101 925,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit
Nr. i Operatoreve Konkurues 3
Operatore Konkurues INCOMED SHPK
TRIMED SHPK
Aldosch-Farma SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • INCOMED SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 85 200,00
  Data e shpalljes se fituesit 22-02-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 85 200,00
  Data e lidhjes se kontrates 26-02-2018
  Kohezgjatja e kontrates 15 prill 2018
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.8 - Dt.26-02-2018
  Lidhja e Kontrates Nr.9 - Dt.05-03-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.