Open Procurement Albania

Blerje e Shėrbimit tė Siguracionit tė Pėrgjegjėsisė Profesionale dhe Personale tė Studentit Specializantė

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje e Shėrbimit tė Siguracionit tė Pėrgjegjėsisė Profesionale dhe Personale tė Studentit Specializantė
Nr. Reference REF-39682-12-29-2017
Vlera / Fondi Limit 199 167,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 03-01-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 02-02-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 02-02-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues INSIG SH.A
Operator Ekonomik Kontraktues
 • L71325019D
 • INSIG SH.A
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 165 958,33
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 199 150,00
  Data e lidhjes sė kontratės 26-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.17 - Dt.30-04-2018