Open Procurement Albania

Blerje karburanti për emergjence për nevojat e Spitalit Psikiatrik Vlorë

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Vlorë
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Vlorë
Objekti i Tenderit Blerje karburanti për emergjence për nevojat e Spitalit Psikiatrik Vlorë
Nr. Reference
Vlera / Fondi Limit 1 745 710,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedures Procedurë me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit te Tenderit
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes se tenderit 12-02-2016
Nr. i Operatoreve Konkurues
Operatore Konkurues Rajmonda Ceno SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Rajmonda Ceno SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 1 745 708,00
  Data e shpalljes se fituesit
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH 2 094 850,00
  Data e lidhjes se kontrates 12-02-2016
  Kohezgjatja e kontrates
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates Nr.8 - Dt.29-02-2016


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.