Open Procurement Albania

Blerje Medikamente per nevojat e punes ne Q.SH. Kamez

Autoritet Prokurues Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė
Institucion Kontraktues Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje Medikamente per nevojat e punes ne Q.SH. Kamez
Nr. Reference REF-72608-05-31-2018
Vlera / Fondi Limit 2 650 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-06-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-06-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 25-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues CFO PHARMA SHPK
EGIAN MED SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CFO PHARMA 
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 375 087,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-07-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 375 087,00
  Data e lidhjes sė kontratės 05-07-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe te skualifikuar.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.28 - Dt.16-07-2018

  Blerje Medikamente

  Autoritet Prokurues Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė
  Institucion Kontraktues Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė
  Objekti i Tenderit Blerje Medikamente
  Nr. Reference REF-65721-04-27-2018
  Vlera / Fondi Limit 2 650 000,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 30-04-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-05-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 15-05-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Anullohet per arsyeje te hedhjes gabim te dokumentave standarte ne sistemin elektronik.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė REF-65721-04-27-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.22 - Dt.04-06-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.