Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes me roje private (Emergjencė)

Autoritet Prokurues Spitali Psikiatrik Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Psikiatrik Vlorė
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes me roje private (Emergjencė)
Nr. Reference REF-53258-03-01-2018
Vlera / Fondi Limit 2 713 788,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues F.P.M SHPK
Star Security SHPK
Service Star-07 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • STAR SECURITY Service
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 713 506,91
  Data e shpalljes sė fituesit 02-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 256 208,29
  Data e lidhjes sė kontratės 05-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 92 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1) “F.P.M” Shpk Vlore, skualifikohet nuk pėrmbush kriteret e vecanta tė kualifikimit sipas DST dhe konkretisht: Mungon Certifikata e titullarit te subjektit, bilanci vitit 2016, xhiro e vitit 2016, Kontratat e ngjashme, Akti qendres se kontrollit pa vertetim pronesie, vertetim performance,lejet individuale, automjeti.
  2) Firma “Star-07” Shpk Vlore, skualifikohet nuk pėrmbush kriteret e vecanta tė kualifikimit sipas DST dhe konkretisht ka mungesė tė theksuar dokumentacioni ka dorėzuar vetėm kėto dokumente, Aktimiratim per qender kontrolli, AKEP, Certifikate administratori dhe drejtuesi teknik, kontrate sherbimi viti 2016, Kontrate qeraje zyra.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.10 - Dt.12-03-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.10 - Dt.12-03-2018
  Anulimi i Tenderit Nr.21 - Dt.28-05-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.