Open Procurement Albania

Blerje medikamente (Oksigjen mjekesor)

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Objekti i Tenderit Blerje medikamente (Oksigjen mjekesor) ndare ne 2 Lote:
Loti 1 Oxygen Gaz per perdorim mjeksor, I kompresuar ( REF-49083-02-19-2018 ) .
Loti 2 Oxygen Gaz per perdorim mjeksor, i lengshem( REF-49085-02-19-2018 ) .
Nr. Reference REF-49077-02-19-2018
Vlera / Fondi Limit 2 131 258,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues JOVAN FILO –GAS Shpk
Messer Shpk
Operator Ekonomik Kontraktues
 • " JOVAN FILO -GAS "
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 634 320,00
  Data e shpalljes sė fituesit 05-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 634 320,00
  Data e lidhjes sė kontratės 13-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 15 prill 2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.10 - Dt.12-03-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.11 - Dt.19-03-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.