Open Procurement Albania

Loti 1-Materiale mjekimi te pergjithshme MM 1

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Objekti i Tenderit Blerje Materiale Mjekimi per mbulimin e nevojave emergjente per Drejtorine e Sherbimit Spitalor Kukes deri me 15.04.2018.
Loti 1-Materiale mjekimi te pergjithshme MM1 .
Nr. Reference REF-50658-02-22-2018
Vlera / Fondi Limit 3 143 503,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Greemed SHPK
Iris SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • GREEMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 122 887,50
  Data e shpalljes sė fituesit 05-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 747 453,00
  Data e lidhjes sė kontratės 09-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 15-04-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte skualifikuar Operatori Ekonomik “Iris” shpk sepse nuk ka paraqitur dokumentacionin e nevojshėm pėr kėtė proēedurė.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.10 - Dt.12-03-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.11 - Dt.19-03-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.