Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurise fizike me roje private tė AKBPM-sė

Autoritet Prokurues Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM)
Institucion Kontraktues Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM)
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurise fizike me roje private tė AKBPM-sė
Nr. Reference REF-49268-02-20-2018
Vlera / Fondi Limit 399 530,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues CULLHAJ SHPK
A 2000 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • CULLHAJ SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 399 448,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 479 337,60
  Data e lidhjes sė kontratės 01-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 50 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Eshte Skualifikuar Operatori Ekonomik “A 2000” sh.p.k me Nipt – K02022005D per cmimin e ofertes ekonomike me te larte, perkatesisht Vlera e ofertes: 399520.5 lekė pa Tvsh.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.10 - Dt.12-03-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.10 - Dt.12-03-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.