Open Procurement Albania

Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D.Sh.Spitalor Bulqize

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Bulqizė
Objekti i Tenderit Shėrbimi i ruajtjes dhe sigurisė fizike me roje private tė D.Sh.Spitalor Bulqize
Nr. Reference REF-52566-02-28-2018
Vlera / Fondi Limit 255 144,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Procedurė me Negocim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve
Data e mbajtjes sė tenderit
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues SNAJPER
GRAND SECURITY
RES-03
Operator Ekonomik Kontraktues
 • RES-03 SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 242 993,87
  Data e shpalljes sė fituesit 06-03-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 291 592,64
  Data e lidhjes sė kontratės 09-03-2018
  Kohėzgjatja e kontratės
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit SNAJPER dhe GRAND SECURITY per mungese dokumentacioni.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.10 - Dt.12-03-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.11 - Dt.19-03-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.