Open Procurement Albania

BLERJE KONDICIONERĖSH PĖR UNIVERSITETIN E MJEKĖSISĖ, TIRANĖ

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Objekti i Tenderit BLERJE KONDICIONERĖSH PĖR UNIVERSITETIN E MJEKĖSISĖ, TIRANĖ
Nr. Reference REF-72534-05-30-2018
Vlera / Fondi Limit 3 420 946,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Procedurė e pėrqėndruar)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-05-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 11-06-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 11-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues KLIMA TEKNIKA TB2 SHPK
ALTEC SHPK
COMFOR SHPK
SUPERIOR KLIMA KLIMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KLIMA TEKNIKA TB2
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 3 074 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 25-06-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 20 dite
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. “Altec” sh.p.k
  Nuk permbush kriteret e vecanta per kualifikim sipas DST.
  Nuk ka paraqitur katalogjet dhe skedat teknike tė produkteve ku te dallohet qartė pėrputhja e tė gjithė specifikimeve teknike tė kėrkuara me produktet e ofruar, referuar pikės 2.3.7 tė Dokumentave tė Tenderit.
  2. “Superior Klima Klima” sh.p.k
  Nuk permbush kriteret e vecanta per kualifikim sipas DST.
  Nuk ka paraqitur katalogjet dhe skedat teknike tė produkteve ku te dallohet qartė pėrputhja e tė gjithė specifikimeve teknike tė kėrkuara me produktet e ofruar, referuar pikės 2.3.7 tė Dokumentave tė Tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura, Blerje Mallrash(Procedurė e Pėrqėndruar) Universiteti i Mjekėsisė Tiranė REF-72534-05-30-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.