Open Procurement Albania

F.V pajisje per sallat e operacionit te Spitalit Rajonal Vlore

Autoritet Prokurues Spitali Rajonal Vlorė
Institucion Kontraktues Spitali Rajonal Vlorė
Objekti i Tenderit F.V pajisje per sallat e operacionit te Spitalit Rajonal Vlore.
Nr. Reference REF-74518-06-12-2018
Vlera / Fondi Limit 16 666 667,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-06-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 13-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Euromed & Gen-Alb Farma SHPK
Medfau
Royal Berat
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Euromed - Gen-Alb Farma SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 16 316 200,00
  Data e shpalljes sė fituesit 31-07-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 19 579 440,00
  Data e lidhjes sė kontratės 31-07-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. “ Medfau ” shpk
  Nuk permbush kriteret e kerkuara ne DST. Ka mungesa ne dokumentacion.
  2. “ Royal Berat ”shpk
  Nuk permbush kriteret e kerkuara ne DST. Ka mungesa ne dokumentacion.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor- Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.32 - Dt.13-08-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.