Open Procurement Albania

Blerje Materiale mjekimi specifike Neurokirurgjie pėr SUT pėr njė periudhė 12 mujore

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Blerje Materiale mjekimi specifike Neurokirurgjie pėr SUT pėr njė periudhė 12 mujore
Nr. Reference REF-75329-06-19-2018
Vlera / Fondi Limit 3 220 899,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-06-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 13-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 13-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit Bazuar nė Raportin Pėrfundimtar tė Kontrollit tė Lartė tė Shtetit dhe rekomandimet pėrsa i pėrket zhvillimit tė procedurave tė prokurimit pėr medikamente dhe materiale mjekėsore. Kėto procedura duhet tė zhvillohen nga organi qėndror blerės, Ministria e Shėndetėsisė dhe Mbrojtjes Sociale, sipas VKM Nr. 135 datė 20.02.2013 “ Pėr lejimin e Ministrisė sė Shėndetėsisė pėr kryerjen e procedurave tė prokurimit publik, nė emėr dhe pėr llogari tė Institucioneve tė varėsisė, pėr disa mallra dhe shėrbime”.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.28 - Dt.16-07-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.