Open Procurement Albania

Evadim dhe trajtim i mbetjeve Spitalore per Spitalin Pogradec

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Pogradec
Objekti i Tenderit Evadim dhe trajtim i mbetjeve Spitalore per Spitalin Pogradec
Nr. Reference REF-76422-06-26-2018
Vlera / Fondi Limit 2 220 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-06-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 09-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues MEDI-TEL
ECORICIKLIM
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEDI-TEL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 220 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 01-08-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 664 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 15-08-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. ECORICIKLIM
  Nuk permbush kriteret e pergjithshme dhe te vecanta te kualifikimit te percaktuara si te domosdoshme ne Dokumentat Standarte te Tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.33 - Dt.20-08-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.