Open Procurement Albania

Reagentė pėr Farmaci

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Objekti i Tenderit Reagentė pėr Farmaci
Nr. Reference REF-77243-06-29-2018
Vlera / Fondi Limit 2 196 160,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 02-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 25-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Krijon SHPK
AlMedical SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KRIJON SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 711 838,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 054 205,60
  Data e lidhjes sė kontratės 26-10-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Jane s’kualifikuar:

  1. Operatori ekonomik ”AlMedical SHPK
  a. Nga llogaritja rezultoi se oferta e shoqėrisė Almedical sh.p.k ėshtė anomalisht e ulėt. Kjo ofertė ėshtė ulur mė shumė se 25% e fondit limit tė publikuar pėr kėtė lot.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.44 - Dt.05-11-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.