Open Procurement Albania

Evadim i mbetjeve spitalore te spitalit Kukes per vitin 2018

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Objekti i Tenderit Evadim i mbetjeve spitalore te spitalit Kukes per vitin 2018
Nr. Reference REF-79999-07-19-2018
Vlera / Fondi Limit 2 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 20-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 31-07-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 31-07-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues ECO RICIKLIM
MEDI-TEL
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEDI-TEL SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 999 500,00
  Data e shpalljes sė fituesit 22-08-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 2 399 400,00
  Data e lidhjes sė kontratės 24-08-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.

  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. ECO RICIKLIM sh.p.k
  a.Oferta e e paraqitur nga ky subjekt per kete prokurimi eshte mbi fondin limit te vene ne dispozicion per realizimin e ketij prokurimi.
  b.Nuk plotesoi kriteret per , kapacitetin ligjor , ekonomik dhe teknik sic kerkoheshin ne dst.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.34 - Dt.27-08-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.35 - Dt.03-09-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.