Open Procurement Albania

Loti 2 Anti-infektive tė pėrgjithshėm Human Antitetanus Immunoglobulin 250 IU/1ml Shiringe e para pergatitur

Autoritet Prokurues Spitali Universitar i Traumės
Institucion Kontraktues Spitali Universitar i Traumės
Objekti i Tenderit Blerje medikamente mjekesore - Lotet e anulluara nga procedura e perqendruar ne MSH.

Loti 2 Anti-infektive tė pėrgjithshėm Human Antitetanus Immunoglobulin 250 IU/1ml Shiringe e para pergatitur
Burimi i Financimit: Buxheti i Shtetit .
Nr. Reference REF-72840-05-31-2018
Vlera / Fondi Limit
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-06-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-06-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 25-06-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues MEDICAMENTA SHPK
LEKLI SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • MEDICAMENTA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 426 250,00
  Data e shpalljes sė fituesit 05-07-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 7 426 250,00
  Data e lidhjes sė kontratės 12-07-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1.Shoqėria Lekli SHPK
  Nuk ka paraqitur oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.29 - Dt.23-07-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.