Open Procurement Albania

Studim projektimi Pėr projekt-preventiv zbatimi pėr rikonstruksionin e pavioneve-faza e dytė-Spitali Kukes

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Kukės
Objekti i Tenderit Studim projektimi Pėr projekt-preventiv zbatimi pėr rikonstruksionin e pavioneve-faza e dytė-Spitali Kukes
Nr. Reference REF-81230-07-30-2018
Vlera / Fondi Limit 1 391 667,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Shėrbim konsulence
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 31-07-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 15-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues LENI-ING SHPK & NVICTUS SHPK
D&C PARTNERS SHPK K & UTS-01 SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • LENI-ING - INVICTUS
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 384 919,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 661 902,80
  Data e lidhjes sė kontratės 05-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 20 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor-
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit Nr.43 - Dt.29-10-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.46 - Dt.19-11-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.