Open Procurement Albania

Blerje pajisjesh elektronike për UMT

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekësisë Tiranë
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekësisë Tiranë
Objekti i Tenderit Blerje pajisjesh elektronike për UMT
Nr. Reference REF-81510-07-31-2018
Vlera / Fondi Limit 13 160 450,00
Lloji i Kontrates Publike Blerje Mallrash (Procedurë e përqëndruar)
Lloji i Procedures Procedurë e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit te Tenderit 01-08-2018
Data e fundit per dorezimin e Dokumenteve 27-08-2018
Data e mbajtjes se tenderit 27-08-2018
Nr. i Operatoreve Konkurues 4
Operatore Konkurues B360 SHPK
ATOM SHPK
BNT ELECTRONICS SHPK
PC STORE SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BNT Electronics SHPK
 • Oferta fituese Leke pa TVSH 12 760 110,00
  Data e shpalljes se fituesit 03-10-2018
  Vlera e kontraktuar Leke me TVSH
  Data e lidhjes se kontrates
  Kohezgjatja e kontrates 30 ditë
  Shtese kontrate (Leke me TVSH
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Të s’kualifikuar dhe arsyet e skualifikimit përkatëse:
  - 1. Operatori ekonomik B360:
  S’kualifikohet sepse nuk ka paraqitur ofertë ekonomike, nuk ka plotësuar asnjë nga kriteret e kërkuara sipas dokumentave standarte të tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shenime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) per kete Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata te lidhura, Blerje Mallrash(Procedure e Perqendruar Universiteti i Mjekësisë Tiranë REF-81510-07-31-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontrates


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.