Open Procurement Albania

Blerje paisje mjekesore Orl dhe Okulistike

Autoritet Prokurues Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė
Institucion Kontraktues Qendra Shėndetėsore Kamėz, Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje paisje mjekesore Orl dhe Okulistike
Nr. Reference REF-83602-08-23-2018
Vlera / Fondi Limit 1 666 666,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 24-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 10-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 10-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues GEN-ALB FARMA
PAERA
ROYAL BERAT
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Gen-Alb Farma SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 649 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 18-09-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 978 800,00
  Data e lidhjes sė kontratės 01-10-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 10 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. PAERA SH.P.K
  Per mos plotesim te dokumentacionit te kerkuar sipas DST. 2. ROYAL BERAT
  Per mos plotesim te dokumentacionit te kerkuar sipas DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.43 - Dt.29-10-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.