Open Procurement Albania

Ruajtja me Roje private e ambienteve te QSHSP. Nr.3

Autoritet Prokurues Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė
Institucion Kontraktues Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė
Objekti i Tenderit Ruajtja me Roje private e ambienteve te QSHSP. Nr.3
Nr. Reference REF-84849-09-06-2018
Vlera / Fondi Limit 1 436 288,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 07-09-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 17-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 17-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 13
Operatorė Konkurues Dajti SHPK
EUROGJICI-SECURITY SHPK
Snajper Security SHPK
Nazeri -2000 SHPK
RES-03 SHPK
ARBANA SHA
BALLAZHI SHPK
KEVENJO SHPK
ANAKONDA SECURITY SHPK
TONI-SECURITY SHPK
S.S.X SHPK
LEKSI SECURITY SHPK
TREZHNJEVA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TREZHNJEVA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 436 287,50
  Data e shpalljes sė fituesit 10-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 723 545,00
  Data e lidhjes sė kontratės 10-10-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Ka pasur ankesa.
  Ka marrė pėrgjigje nė datė 26.09.2018.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. Shoqeria “ARBANA sha “
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.42 - Dt.22-10-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.