Open Procurement Albania

Riparim mirembajtje automjetesh

Autoritet Prokurues Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM)
Institucion Kontraktues Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM)
Objekti i Tenderit Riparim mirembajtje automjetesh
Nr. Reference REF-85189-09-10-2018
Vlera / Fondi Limit 1 431 738,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-09-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 21-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 21-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues KADIU SHPK
AUTO MANOKU SERVIS SHPK
POWER INDUSTRIES SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • KADIU SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 391 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 04-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 669 200,00
  Data e lidhjes sė kontratės 05-10-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:
  1. AUTO MANOKU SERVIS
  Nuk permbush kriteret e vecanta per kualifikim sipas DST.
  2. POWER INDUSTRIES
  Nuk permbush kriteret e vecanta per kualifikim sipas DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.40 - Dt.08-10-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.