Open Procurement Albania

Blerje reagentė pėr mikrobiologjinė.

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje reagentė pėr mikrobiologjinė.
Nr. Reference REF-85598-09-12-2018
Vlera / Fondi Limit 2 836 250,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 13-09-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 24-09-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 24-09-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues AlMedical SHPK
Genius SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Genius SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 2 833 750,00
  Data e shpalljes sė fituesit 11-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 3 400 500,00
  Data e lidhjes sė kontratės 20-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar

  1. Operatori ekonomik “AlMedical” SHPK:
  Nuk ka sjellė ofertė ekonomike , nuk ka plotėsuar kriteret pėr kualifikim sipas dokumentave standarte tė tenderit .
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime Shpallur nė Regjistrin e Planifikimeve nė datė 07-09-2018;
  Planifikuar pėr tu mbajtur nė Tetor 2018.
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.49 - Dt.11-12-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.