Open Procurement Albania

Loti 1 Kite reagente dhe materiale konsumi per OLYMPUS AU 640 / AU 2700 /OSE EKUIVALENT

Autoritet Prokurues Qendra Spitalore "Xhafer Kongoli" Elbasan
Institucion Kontraktues Qendra Spitalore Universitare "Nėnė Tereza"
Objekti i Tenderit Loti 1 Kite reagente dhe materiale konsumi per OLYMPUS AU 640 / AU 2700 /OSE EKUIVALENT
Nr. Reference REF-86257-09-18-2018
Vlera / Fondi Limit 4 942 900,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 19-09-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 15-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues MONTAL
Royal Berat
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Montal SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 942 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 06-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 5 930 400,00
  Data e lidhjes sė kontratės 12-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Royal Berat SHPK :
  Nuk ka dorezuar oferte ekonomike.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.45 - Dt.12-11-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.46 - Dt.19-11-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.