Open Procurement Albania

Blerje kancelarie

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje kancelarie.
Fondi limit Fondi limit: 1 424 568 ( njemilion e katerqind e njezet e katermije e peseqind e gjashtedhjete e tete) leke pa tvsh, nga i cili:
a) Administrata e Universitetit te Mjeksisė: 519 862 lekė (pa tvsh).
b)Fakulteti Mjekėsisė: 604 661 lekė (pa tvsh).
c) Fakulteti Shkencave Mjekėsore Teknike: 167 751 lekė (pa tvsh).
d)Fakulteti Mjekėsisė Dentare: 132 294 lekė (pa tvsh).
Nr. Reference REF-87475-09-26-2018
Vlera / Fondi Limit 1 424 568,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Procedurė e pėrqėndruar)
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 27-09-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 08-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 08-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Infosoft Office
Ilirjana Serjani
Operator Ekonomik Kontraktues
 • Infosoft Office SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 071 177,00
  Data e shpalljes sė fituesit 24-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 124 316,50
  Data e lidhjes sė kontratės 03-12-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 20 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Tė s’kualifikuar dhe arsyet e skualifikimit pėrkatėse:

  1. Ilirjana Serjani
  Skualifikohet pėr arsye se nuk ka paraqitur :
  • Kopje tė ēertifikuara tė bilanceve, pėr dy vitet e fundit 2016 dhe 2017, tė paraqitura pranė autoriteteve tatimore pėrkatėse
  • Dėshmi pėr furnizime tė mėparshėm tė ngjashme tė kryera gjatė tre viteve tė fundit nė njė vlėrė prej 30% tė vlerės sė fondit limit .
  • Deklaratė pėr cilėsinė dhe origjinėn e mallrave, objekt i kėtij prokurimi.
  • Mostra nė ditėn e hapjes sė tenderit
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura, Blerje Mallrash(Procedurė e Pėrqėndruar) Universiteti i Mjekėsisė Tiranė REF-87475-09-26-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.50 - Dt.17-12-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.