Open Procurement Albania

Loti 1: Blerje Pajisje Mjeksore per Okulistiken

Autoritet Prokurues Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė
Institucion Kontraktues Poliklinika e Specialiteteve Nr.3 Tiranė
Objekti i Tenderit Loti 1: Blerje Pajisje Mjeksore per Okulistiken
Nr. Reference REF-88400-10-03-2018
Vlera / Fondi Limit 5 109 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 04-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 15-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 15-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues EUROMED SHPK
FEDOS SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 4 951 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 16-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 5 941 200,00
  Data e lidhjes sė kontratės 20-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa dhe skualifikime.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.46 - Dt.19-11-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.47 - Dt.26-11-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.