Open Procurement Albania

Blerje Analizator Genetic AND

Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje Analizator Genetic AND
Nr. Reference REF-91927-10-29-2018
Vlera / Fondi Limit 7 916 666,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Rishpallje me Lidhje Kontrate
Data e Njoftimit tė Tenderit 30-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 09-11-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 09-11-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 3
Operatorė Konkurues Euromed SHPK
Montal SHPK
Biometric Albania SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • EUROMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 7 916 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit 21-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 9 499 200,00
  Data e lidhjes sė kontratės 23-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Jane s’kualifikuar ofertuesit e meposhtem:
  1.Montal SHPK:
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  2.Biometric Albania SHPK:
  Nuk ka paraqitur ofertė ekonomike dhe dokumentacionin kualifikues tė kėrkuar nė DST.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.48 - Dt.03-12-2018

  Blerje Analizator Genetic AND

  Autoritet Prokurues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
  Institucion Kontraktues Spitali Universitar Obstetrik-Gjinekologjik "Mbretėresha Geraldinė", Tiranė
  Objekti i Tenderit Blerje Analizator Genetic AND
  Nr. Reference REF-89716-10-12-2018
  Vlera / Fondi Limit 7 916 666,00
  Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
  Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
  Statusi i Tenderit Anuluar Procedura
  Data e Njoftimit tė Tenderit 15-10-2018
  Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 25-10-2018
  Data e mbajtjes sė tenderit 25-10-2018
  Nr. i Operatorėve Konkurues
  Operatorė Konkurues
  Operator Ekonomik Kontraktues
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit AK hodhi shtojcen ne faqen zyrtare te www.app.gov.al, si rrjedhoje procedura e tenderit u shty me 5 dite kalendarike, nderkohe njesia e prokurimit gabimisht nuk perditesoi daten pranimit te ofertave me daten e zhvillimit te tenderit.
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės
  Anulimi i Tenderit Nr.44 - Dt.05-11-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.