Open Procurement Albania

Supervizim - rikonstruksion dhe shtesė e godines sė AKBPM-sė

Autoritet Prokurues Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM)
Institucion Kontraktues Agjencia Kombėtare e Barnave dhe Pajisjeve Mjekėsore (AKBPM)
Objekti i Tenderit Supervizim - rikonstruksion dhe shtesė e godines sė AKBPM-sė
Nr. Reference REF-89458-10-10-2018
Vlera / Fondi Limit 1 150 915,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 11-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 22-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 22-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 12
Operatorė Konkurues B-VAAL ENGINEERING SHPK & D&C PARTNERS SHPK
NOVATECH STUDIO SHPK
REAN 95 SHPK
C.E.C GROUP SHPK
M.A.K Studio SHPK
HMK – Consulting SHPK
Instituti i Konsulences nė Ndertim SHPK
G B Civil Engineering SHPK
HE & SK 11 11 SHPK
XH & MILER SHPK
KKG PROJECT SHPK
ARENA MK SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • B-VAAL ENGINEERING
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 011 716,00
  Data e shpalljes sė fituesit 09-11-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 214 059,20
  Data e lidhjes sė kontratės 19-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1. Instituti i Konsulences nė Ndertim
  2. G B Civil Engineering SHPK
  3. HE & SK 11 11 SHPK
  4. XH & MILER SHPK
  5. KKG PROJECT SHPK
  6. ARENA MK SHPK
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.45 - Dt.12-11-2018
  Lidhja e Kontratės Nr.47 - Dt.26-11-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.