Open Procurement Albania

Loti 4: Riparim dhe furnizim vendosje tė pjesėve tė kėmbimit pėr pajisjen mjekėsore Eko prodhuesi ESAOTE ose ekuivalent nė Spitalin Bashkiak tė Laēit

Autoritet Prokurues Qendra Kombėtare e Teknikės Bio-Mjekėsore
Institucion Kontraktues Qendra Kombėtare e Teknikės Bio-Mjekėsore
Objekti i Tenderit Loti 4: Riparim dhe furnizim vendosje tė pjesėve tė kėmbimit pėr pajisjen mjekėsore Eko prodhuesi ESAOTE ose ekuivalent nė Spitalin Bashkiak tė Laēit
Nr. Reference REF-90198-10-16-2018
Vlera / Fondi Limit 150 000,00
Lloji i Kontratės Publike Shėrbime Publike
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 17-10-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 29-10-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 29-10-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues BNT Electronics SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BNT Electronics SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 150 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 180 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 15-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.47 - Dt.26-11-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.