Open Procurement Albania

Sigurim ngrohje me Biomase Pellet

Autoritet Prokurues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has
Institucion Kontraktues Drejtoria e Shėrbimit Spitalor Has
Objekti i Tenderit Sigurim ngrohje me Biomase Pellet
Nr. Reference REF-95724-11-23-2018
Vlera / Fondi Limit 1 000 000,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Kėrkesė pėr Propozim
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 26-11-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 07-12-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 07-12-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues
Operatorė Konkurues IGMA SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • IGMA SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 1 000 000,00
  Data e shpalljes sė fituesit
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 200 000,00
  Data e lidhjes sė kontratės 18-12-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 31-12-2018
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.52 - Dt.31-12-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.