Open Procurement Albania

Blerje pajisjesh elektronike pėr UMT

Autoritet Prokurues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Institucion Kontraktues Universiteti i Mjekėsisė Tiranė
Objekti i Tenderit Blerje pajisjesh elektronike pėr UMT
Nr. Reference REF-81510-07-31-2018
Vlera / Fondi Limit 13 160 450,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Lidhur Kontrata
Data e Njoftimit tė Tenderit 01-08-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 27-08-2018
Data e mbajtjes sė tenderit 27-08-2018
Nr. i Operatorėve Konkurues 4
Operatorė Konkurues B360 SHPK
ATOM SHPK
BNT ELECTRONICS SHPK
PC STORE SHPK
Operator Ekonomik Kontraktues
 • BNT Electronics SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 12 760 110,00
  Data e shpalljes sė fituesit 03-10-2018
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH 1 373 119,20
  Data e lidhjes sė kontratės 20-11-2018
  Kohėzgjatja e kontratės 30 ditė
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Tė s’kualifikuar dhe arsyet e skualifikimit pėrkatėse:
  - 1. Operatori ekonomik B360:
  S’kualifikohet sepse nuk ka paraqitur ofertė ekonomike, nuk ka plotėsuar asnjė nga kriteret e kėrkuara sipas dokumentave standarte tė tenderit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike
  Njoftimi i Tenderit
  Shpallja e Fituesit
  Lidhja e Kontratės Nr.48 - Dt.03-12-2018


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.