Open Procurement Albania

Blerje medikamente per vitin 2019 i ndare ne 30 lote .
LOT 26 Diclofenac (75 mg/3ml, Flakon/ Ampule)

Autoritet Prokurues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Institucion Kontraktues Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier
Objekti i Tenderit Blerje medikamente per vitin 2019 i ndare ne 30 lote .
LOT 26 Diclofenac (75 mg/3ml, Flakon/ Ampule).

Oferta fituese eshte 18.75 leke pa TVSH per njesi.
Nr. Reference REF-02429-12-27-2018
Vlera / Fondi Limit 320 306,00
Lloji i Kontratės Publike Blerje Mallrash (Marrėveshje Kuadėr)
Lloji i Procedurės Procedurė e Hapur
Statusi i Tenderit Njoftuar Fituesi
Data e Njoftimit tė Tenderit 28-12-2018
Data e fundit pėr dorėzimin e Dokumenteve 30-01-2019
Data e mbajtjes sė tenderit 30-01-2019
Nr. i Operatorėve Konkurues 2
Operatorė Konkurues Trimed
Aldosch - Farma
Operator Ekonomik Kontraktues
 • TRIMED SHPK
 • Oferta fituese Lekė pa TVSH 253 406,25
  Data e shpalljes sė fituesit 12-02-2019
  Vlera e kontraktuar Lekė me TVSH
  Data e lidhjes sė kontratės
  Kohėzgjatja e kontratės 12 muaj
  Shtesė kontrate (Lekė me TVSH)
  Ankesa Nuk ka pasur ankesa.
  Janė skualifikuar ofertuesit e mėposhtėm:

  1.“ALDOSCH -FARMA ”SHPK :
  Oferta e dhene eshte mbi fondin limit.
  Arsyeja e Anulimit
  Shėnime
  Transaksione Thesari
 • Monitoro Transaksione Thesari (Pagesa) pėr kėtė Kontraktor
 • Buletini i Prokurimeve Publike Kontrata tė lidhura nė bazė tė Marrėveshjes Kuadėr Drejtoria e Spitalit Rajonal Fier REF-02429-12-27-2018
  Njoftimi i Tenderit
  Specifikim Teknik
  Shpallja e Fituesit Nr.07 - Dt.18-02-2019
  Lidhja e Kontratės


  Zhvillimi i algoritmit Red Flags mbi të dhënat e databazës,në periudhën 2 Qershor 2017 - 28 Shkurt 2019 u mbështet nga Agjensia e Shteteve të Bashkuara të Amerikës (USAID) nëpërmjet projektit "Transparenca në Sistemin Shëndetësor".


  Databaza e ketij portali është mbështetur financiarisht, në periudhën Korrik 2016 - Janar 2017, nga Programi i Granteve të Vogla i Komisionit për Demokraci të Ambasades së SH.B.A-së në Tiranë.

  Opinionet, gjetjet, konkluzionet dhe rekomandimet e shprehura janë të autor-it/ve dhe nuk perfaqësojnë domosdoshmërisht ato të Donatorëve.